Geoff Keighley nie pojawi się na targach E3 - po raz pierwszy od 25 lat

Zorganizuje natomiast konferencję otwarcia Gamescomu.

Były dziennikarz i prezenter oraz producent The Game Awards, Geoff Keighley, nie pojawi się na czerwcowych targach E3 - rezygnując z udziału po raz pierwszy od 25 lat, czyli od początku istnienia Electronic Entertainment Expo.

Od kilku lat Keighley odpowiadał za E3 Coliseum - nadawany niemal przez cały czas trwania targów specjalny program z zapowiedziami, wywiadami i prezentacjami gier.

„Chcę wspierać deweloperów, którzy pokazują owoce swojej pracy, ale muszę też być otwarty i szczery co do tego, czego można ode mnie oczekiwać” - napisał Keighley w oświadczeniu.

„Po prostu nie czułbym się komfortowo, biorąc pod uwagę to, co obecnie wiadomo na temat targów” - napisał producent w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów na Twitterze. Być może Keighley odniósł się w ten sposób do nieobecności na E3 firm Sony oraz EA.

Tegoroczne E3 rozpoczyna się 9 czerwca, a pierwsza konferencja odbędzie się prawdopodobnie dwa dni wcześniej. Swoją obecność potwierdził Microsoft oraz Nintendo. Nie zabraknie też Bethesdy, Square Enix i Ubisoftu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami