Dragon Ball Z Kakarot - Bananowy żarłok

Bubbles ma doła. Próbujemy go pocieszyć.

Bubbles ma dla nas kolejny znak duszy, jako nagrodę za wykonanie misji dodatkowej. To zadanie możemy wypełnić w trzecim rozdziale głównej opowieści Dragon Ball Z: Kakarot, w trakcie przygotować do walki z androidami.

Podczas wykonywania zlecenia możemy odpocząć od walki. Nie czekają nas żadne starcia. Przed nami poszukiwania kosmicznych bananów, które mogą być bardzo szybkie, o ile wiemy, gdzie ich szukać.

Misję rozpoczniemy na planecie Króla Światów.

To zadanie wykonujemy jako Son Goku. Zobacz wszystkie zadania dodatkowe i ukryte misje Son Goku.

Używamy szybkiej podróży, by dostać się na planetę Króla Światów. Na mapie świata musimy najpierw wybrać obszar pozaziemski (1).

490

Rozmawiamy z Bubblesem (2), by rozpocząć zadanie. Dowiemy się, że musimy znaleźć kosmiczne banany i dostarczyć je na miejsce.

491

Zostaniemy przeniesieni na Ziemię do pracowni Bulmy. Stąd wyruszamy na Bagna Blake (3).

492

Kierujemy się do południowej części regionu. Gdy będziemy blisko celu, zatrzymamy się na chwilę, a Son Goku poinformuje nas, że jesteśmy już blisko. Owoce (4), których szukamy, znajdziemy leżące na ziemi pod palmami. Musimy zebrać dziesięć sztuk.

493

Po zebraniu wszystkich automatycznie przeniesiemy się na planetę Króla Światów. Podchodzimy do niego i rozmawiamy z nim. Znajdziemy go bez trudu. Stoi przed jedynym domkiem na tej miniaturowej planecie.

Po długim dialogu zgarniamy nagrody, w tym znak duszy Bubblesa oraz Rafinowane złoto.

Następnie: Dragon Ball Z Kakarot - Wyluzowany geniusz

Spis treści: Dragon Ball Z Kakarot - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dragon Ball Z Kakarot - Łagodny olbrzym

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami