Wyciekła mapa trybu battle royale do Call of Duty: Modern Warfare?

Nowe intro to w praktyce zapowiedź BR.

YouTuber Ryan B. odkrył, że w Call of Duty: Modern Warfare można już obejrzeć największą do tej pory mapę w grze. Wystarczy stworzyć prywatny mecz w lokacji Atlas Superstore i wejść do niego z funkcją CODCastera.

Przy takim rozpoczęciu meczu możemy operować swobodnie kamerą obserwatora, która pozwala przekroczyć granice mapy z trybu na mniejszą skalę i dostrzec ogromną lokację, która najprawdopodobniej trafi do trybu battle royale.

Warto dodać, że film wprowadzający do sezonu 2. rozgrywek w nowym Modern Warfare praktycznie potwierdza nadejście popularnego trybu rywalizacji dla dużej liczby graczy.

W materiale widzimy między innymi toksyczny gaz dookoła mapy i żołnierzy wyskakujących z samolotu. W głównym menu gry natomiast, obok wyboru kampanii, kooperacji i trybu multiplayer, jest też obecnie dodatkowa zakładka z napisem "Tajne".

Niektórzy gracze podejrzewają, że battle royale zostanie odblokowane jeszcze w tym tygodniu. Popularny YouTuber o pseudonimie TheGamingRevolution twierdzi też, że tryb ten zostanie również wydany jako osobna, darmowa gra pod tytułem Call of Duty: Warzone.

Następnie: Need for Speed powraca do twórców starszych części

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami