The Last of Us 2 na ostatniej prostej - zapewnia Naughty Dog

Twórcy wprowadzają finałowe szlify.

Studio Naughty Dog zapewnia, że prace nad The Last of Us 2 - kontynuacją gry z 2013 roku - dobiegają końca, co oznacza, że nie powinno dojść do kolejnych opóźnień.

Informację przekazano w opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej zespołu komunikacie, w którym zaprezentowano dynamiczny motyw dla PS4 i nową figurkę Ellie oraz ujawniono, że powstający tytuł pojawi się na targach PAX East.

tlou2_elie
Ellie będzie zupełnie inną bohaterką niż w poprzedniej części

„Wkroczyliśmy na ostatnią prostą produkcji i wprowadzamy finałowe szlify do The Last of Us 2. Koniec prac mocno przybliża nas do premiery. Wiemy, że przez lata byliście bardzo cierpliwi, więc jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc jak gra nabiera ostatecznych kształtów” - napisali deweloperzy.

Wiadomość Naughty Dog wskazuje, że tytuł nie zostanie już przesunięty. Początkowo projekt miał ukazać w lutym tego roku, ale pozycję opóźniono o kilka miesięcy i według obecnych planów zadebiutuje 29 maja.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

The Last of Us 2 rozegra się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Gracze wcielą się w Ellie, czyli jedną z bohaterek pierwszej części. Kobieta jest już dorosła i z nieznanych powodów szuka zemsty na tajemniczych ludziach.

Gra zmierza na PS4.

Źródło: Naughty Dog

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami