Dragon Ball Z Kakarot - Próby Specjalnego Oddziału Mleckora

Zaskakujemy Oddział Mleckora naszą obecną mocą.

W drugim przerywniku fabularnym głównej opowieści Dragon Ball Z: Kakarot możemy zgarnąć cztery znaki duszy w trakcie tylko jednego zadania dodatkowego. Nie jest to jednak prosta misja. Zanim w ogóle ją rozpoczniemy, musimy zebrać wszystkie smocze kule i zażyczyć sobie wskrzeszenia Oddziału Mleckora.

Do życia powrócą wszyscy członkowie grupy oprócz zamienionego w żabę Mleckora. Walczymy z wszystkimi jednocześnie. Nie ma potrzeby pojedynkowania się z każdym z osobna.

Jeżeli bój sprawia nam trudności, możemy dokładnie sprawdzić, jak wygrać z Gurtem, jak pokonać Massuo i Serecka, a także jak pokonać Kremmsa.

To zadanie jest przeznaczone dla Son Gohana. Zobacz wszystkie zadania dodatkowe i ukryte misje Son Gohana.

  • Zleceniodawca: Sereck
  • Lokalizacja: Obszar Gór Południowo-Wschodnich
  • Dostępne od: Drugi przerywnik
  • Dostępne do: brak limitu czasu

Po zebraniu wszystkich smoczych kul i przywróceniu do życia Specjalnego Oddziału Mleckora lecimy do południowo-zachodniej części Obszaru Gór Południowo-Wschodnich (1).

456

Gdy dolecimy na miejsce, spotkamy całą grupę. Aktywujemy dialog z Sereckiem (2).

457

Teraz czeka nas walka z wszystkim czterema członkami Oddziału Mleckora. Mądrym posunięciem jest częste używanie ataków specjalnych o dużym polu rażenia, które mogą zadawać obrażenia kilku wrogom jednocześnie. Dobrze jest korzystać z pomocy postaci wspierających dysponujących takimi technikami. Bardzo dobrym wyborem jest wsparcie Vegety (3) oraz Piccolo (4).

458

Nie musimy się obawiać najlepszych technik każdego z bossów, ale mimo wszystko ich statystki są wyższe niż w pierwotnych starciach. Nie możemy zapominać, że tym razem walczymy też ze wszystkimi na raz, więc jeżeli nie będziemy się dużo ruszać, będzie ciężko utrzymać się przy życiu.

Wszyscy wrogowie są na 32 poziomie doświadczenia postaci.

Po walce otrzymujemy nagrody, w tym znak duszy Kremmsa, znak duszy Massuo, znak duszy Serecka oraz znak duszy Gurta.

Następnie: Dragon Ball Z Kakarot - Saiyańska moc

Spis treści: Dragon Ball Z Kakarot - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dragon Ball Z Kakarot - Moc to piękno!

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami