Anthem zostanie "dogłębnie przerobione" - przyznaje BioWare

Prace potrwają jeszcze kilka miesięcy.

Szef studia BioWare przyznał w oficjalnym wpisie na blogu studia, że Anthem zostanie przebudowane od podstaw i fundamentalnie zmienione. Deweloperzy pracują już nad modyfikacjami od dłuższego czasu.

„Zdajemy sobie sprawę, że potrzeba jeszcze więcej pracy u podstaw, by zrealizować pełen potencjał tego doświadczenia, a całość będzie wymagać dogłębnego przerobienia” - napisał Casey Hudson.

Producent dodał też, że chodzi o „coś więcej niż aktualizację czy dodatek”, co może sugerować, że odświeżone Anthem zostanie wydane ponownie jako nowa gra.

Twórcy skupiają się nad przerabianiem podstawowych aktywności, zapewnieniu odpowiedniej motywacji i rozwoju związanego ze „znaczącymi nagrodami”.

atnhezima
Przynajmniej w Anthem śnieg się utrzymuje

BioWare rezygnuje też z wprowadzania kolejnych sezonów w obecnym wydaniu gry. Niedługo fani otrzymają parę aktywności, które były już dostępne w przeszłości, ale poza tym twórcy chcą skupić się na gruntownym przebudowywaniu Anthem.

Źródło: Blog BioWare

Następnie: Sony kupiło twórców Spider-Mana za 230 mln dolarów

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami