Wycieczka w przestworzach - ponad 50 minut gameplayu z Microsoft Flight Simulator

Lot przez chmury burzowe i nie tylko.

Internauta Jose Carlos opublikował dwa filmy, które prezentują nowe fragmenty rozgrywki z Microsoft Flight Simulator.

Autor nagrań zarejestrował gameplay - trwający łącznie nieco ponad 50 minut - podczas testów alfa. Materiały przedstawiają przykładowe loty, a uwagę zwraca przede wszystkim jakość wykonania wirtualnych obłoków.

W pierwszym filmie w pewnym momencie kierujący samolotem gracz wlatuje w chmury burzowe. Warunki atmosferyczne zmieniają się wówczas w czasie rzeczywistym: nagle pojawia się deszcz, którego krople uderzają o szyby maszyny. Do tego widoczne pioruny.

Drugie wideo rozpoczyna się od startu aeroplanu, przy czym tym razem cała podróż odbywa się przy słonecznej pogodzie. Nie brakuje też bliższego spojrzenia na podłoże - Carlos przelatuje między innymi nad miastami.

Filmy prezentują także kokpit wraz z funkcjonowaniem poszczególnych przyrządów pokładowych. Przedstawiono na przykład działanie mapy, która wskazuje lokalizację samolotu gracza oraz tor lotu.

Zobacz: Microsoft Flight Simulator - premiera i najważniejsze informacje

Nagrania sugerują, że w obecnej wersji są problemy z wykrywaniem kolizji. W jednym z fragmentów maszyna przenika przez obiekty, nie ulegając uszkodzeniom, choć jednocześnie zauważyć można turbulencje, wywołane po zetknięciu z podłożem.

Microsoft Flight Simulator 2020 ukaże się w 2020 roku na PC i Xbox One. Gra pozwoli zwiedzić cały świat - siedząc za sterami wybranego samolotu, polecimy w dowolne miejsce, w tym do Nowego Jorku i na Saharę.

Następnie: Testy mobilnego Diablo Immortal w połowie 2020 roku

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami