Ubisoft wyda pięć dużych gier do kwietnia 2021 roku. Nieoficjalnie: w tym Far Cry i Assassin's Creed

Plany francuskiej firmy.

Ubisoft zapowiedział wydanie pięciu wysokobudżetowych gier do kwietnia 2021 roku - poinformował francuski wydawca podczas rozmowy z inwestorami. Według nieoficjalnych, ale wiarygodnych informacji, dwie z produkcji to nowe odsłony Assassin's Creed i Far Cry.

Firma zaznaczyła, że trzy z pięciu tytułów ukażą się w trzecim kwartale kolejnego roku fiskalnego (od października do grudnia 2020 roku), a pozostałe dwa w czwartym kwartale (od stycznia do marca 2021 roku).

fc2
Watch Dogs Legion miało zadebiutować jeszcze na początku tego roku, ale premierę przesunięto

Wydawca ujawnił trzy produkcje, o których mowa: to Watch Dogs Legion, Gods & Monsters i Rainbow Six Quarantine.

Dwie pozostałe to tajemnica, ale Jason Schreier z Kotaku - jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży - ujawnił, że to kolejne odsłony serii Assassin's Creed i Far Cry.

„Wszyscy, którzy liczyli na nowego Splinter Cella, ponownie będą zawiedzeni” - dodał Schreier we wpisie na Twitterze.

W trakcie konferencji Ubisoft zaznaczył ponadto, że w omawianym okresie nie ukaże się ani Beyond Good & Evil 2, ani Skull & Bones. Oba tytuły zapowiedziano już lata temu, ale najprawdopodobniej napotkały poważne problemy produkcyjne.

O kolejnej odsłonie Assassin's Creed pojawiło się już sporo nieoficjalnych informacji. To podobno odsłona o podtytule Ragnarok, która zabierze graczy do ery wikingów. Brak natomiast wieści o Far Cry 6.

Następnie: Premiera PS5 i Xbox Series X może zostać przesunięta przez koronawirusa - twierdzi Business Insider

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami