Path of Exile - bronie: Two handed sword

Miecz dwuręczny, zalety i cechy.

Dwuręczne miecze (Two Handed Swords) to jedna z grup broni w grze Path of Exile. Bronie z tej grupy wymagają atrybutów Strength i Dexterity, w różnorakiej proporcji. Broń ta świetnie nadaje się dla klas hybrydowych, takich jak Duelist, świetnie też sprawdzi się w przypadku Maraudera. Z broni dwuręcznych zadaje stosunkowo niskie obrażenia, jest jednak niemalże najszybsza, tuż za łukami (Bow).

Bronie z tej grupy dzielą domyślne cechy z ich jednoręcznymi odpowiednikami - pozwalają na uzyskanie cechy zwiększającej celność postaci (1) , w tym przypadku jest to premia procentowa wpływająca na celność postaci (Increased Global Accuracy Rating). Część z dwuręcznych mieczy może posiadać premię zwiększającą mnożnik obrażeń w przypadku trafień krytycznych (Global Critical Strike Multiplier).

082

Tak jak inne bronie dwuręczne w grze, bronie z tej grupy posiadać mogą do 6 gniazd na kamienie umiejętności (2) , pozwalając na stworzenie rozbudowanej zdolności bądź wzmocnienie kilku umiejętności jednocześnie. Jednakże, jak z dwuręcznymi broniami bywa, postać nie może być wyposażona w drugi typ oręża bądź tarczę.

Bronie z grupy dwuręcznych mieczy można wzmocnić w ramach systemu Vendor Recipe System (opisanego w rozdziale : System Vendor Recipe (receptury):

  • Increased Physical Damage - procentowa premia do ilości obrażeń fizycznych broni. By uzyskać to wzmocnienie, należy zaoferować handlarzowi 1x broń, 1x Rustic Sash i 1x Blacksmith's Whetstone. Od jakości Rustic Sash zależeć będzie finalny rezultat.
  • Added Damage - zwiększenie ilości obrażeń broni o wartość punktową. By je otrzymać, należy zaoferować handlarzowi 1x broń, 1x Orb of Augmentation i jedną z butelek -1x Granite Flask, 1x Ruby Flask, 1x Sapphire Flask bądź 1x Topaz Flask, odpowiednio dla obrażeń fizycznych, od ognia, od zimna bądź od błyskawic.

Następnie: Path of Exile - bronie: Łuki (bows)

Spis treści: Path of Exile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Path of Exile - bronie: One handed sword

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami