Path of Exile - bronie: Łuki (bows)

Zalety, cechy łuków.

Łuki (Bows) to jedna z grup broni w grze Path of Exile. Atrybutem powiązanym z tym typem oręża jest oczywiście Dexterity, przez co broń ta najczęściej wybierana jest przez postacie klasy Ranger i inne o wysokim poziomie zręczności. Łuki są jedną z broni dystansowych w grze, cechujących się dobrymi obrażeniami i szybkością ataku.

Łuki posiadać mogą jedną z kilku cech (1) - może to być zwiększenie obrażeń od żywiołów (Increased Elemental Damage), szansy na trafienie krytyczne (Increased Critical Strike Chance), zwiększenie mnożnika przy trafieniu krytycznym (X to Global Critical Strike Multiplier) bądź premia do szybkości poruszania się (Increased Movement Speed). Część z nich może być także kompletnie pozbawiona tej cechy.

083

Tak samo jak każda dwuręczna broń w grze, łuki posiadać mogą do 6 gniazd na kamienie umiejętności (2) , pozwalając na tworzenie rozbudowanych zdolności. Mimo faktu, iż nie można korzystać z innej broni razem z łukiem, postać wyposażona może zostać w kołczan (Quiver) oferujący różnorakie premie.

Jak w przypadku każdej broni w grze, łuki można dodatkowo wzmocnić w ramach systemu Vendor Recipe System (wyjaśnionego w rozdziale : System Vendor Recipe (receptury):

  • Added Damage - premia punktowa do ilości zadawanych przez broń obrażeń. By uzyskać premię, należy zaoferować handlarzowi 1x broń, 1x Orb of Augmentation i jedną z butelek -1x Granite Flask, 1x Ruby Flask, 1x Sapphire Flask bądź 1x Topaz Flask, odpowiednio dla obrażeń fizycznych, od ognia, od zimna bądź od błyskawic.
  • Increased Physical Damage - premia procentowa do ilości obrażeń fizycznych zadawanych przez broń. By uzyskać ten efekt, należy zaoferować handlarzowi 1x broń, 1x Rustic Sash i 1x Blacksmith's Whetstone. Od jakości Rustic Sash zależeć będzie finalny rezultat.

Następnie: Path of Exile - bronie: Claws (szpony)

Spis treści: Path of Exile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Path of Exile - bronie: Two handed sword

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami