Metro Exodus - premiera na Steam już 15 lutego

"Dziękujemy za cierpliwość".

Firmy Deep Silver i 4A Games poinformowały, że Metro Exodus na platformie Steam ukaże się 15 lutego - równo rok po premierze w Epic Games Store.

Gra w cyfrowym sklepie Valve zadebiutuje w sobotę, a więc w dzień, w którym zazwyczaj nie pojawiają się nowe tytuły. Jak sprecyzowano, produkcja zostanie udostępniona o godzinie 18:00 czasu polskiego.

„Do wszystkich, którzy tyle czekali: dziękujemy za waszą pasję oraz cierpliwość” - napisali twórcy Metro Exodus we wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu strzelanki w serwisie Twitter.

Produkcja studia 4A Games była pierwszym dużym tytułem na czasową wyłączność Epic Games Store. Współpraca z cyfrowym sklepem autorów Fortnite wzbudziła wiele kontrowersji, zwłaszcza, że grę wycofano ze Steama na kilka tygodni przed zaplanowaną premierą.

Decyzja spotkała się z negatywną reakcją graczy. Niektórzy użytkownicy wyrazili swoje niezadowolenie, masowo wystawiając niskie oceny poprzednim dwóm częściom cyklu dostępnym na platformie Valve.

Metro Exodus osadzone jest w postapokaliptycznej Rosji. Ponownie wcielamy się w Artema, który wraz z żoną Anną wyrusza w podróż poza Moskwę. Nowością są plansze o półotwartej strukturze.

Następnie: Final Fantasy 7 Remake tytułem na wyłączność PS4 do kwietnia 2021 roku

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami