Fallout 76 trafi na Steama 7 kwietnia - wraz z aktualizacją z NPC

Nowa kampania fabularna, misje, lokacje i nie tylko.

Fallout 76 będzie dostępny na Steamie od 7 kwietnia. Tego samego dnia do gry na wszystkich platformach trafi darmowe rozszerzenie Wastelanders, które wprowadzi jedną z najbardziej oczekiwanych nowości - postacie niezależne, czyli NPC.

Osoby, które nabyły grę za pośrednictwem platformy Bethesda.net, nie będą mogły przenieść Atomów (wirtualnej waluty) oraz członkostwa w klubie Fallout 1st na Steama. Nabyte w Atomowym Sklepie przedmioty są jednak współdzielone między platformami.

NPC z dodatku podzielono na frakcje, walczące o wpływy - to między innymi bandyci mieszkający w zniszczonej stacji kosmicznej i mieszkańcy fortu o nazwie Foundation. Gracze porozmawiają z mieszkańcami Appalachów, wybierając kwestie dialogowe.

Jest też system reputacji - pomoc wybranym grupom poskutkuje zwiększeniem sympatii członków do kierowanego bohatera, co wiąże się z kolei z możliwością odblokowania dostępu do większej liczby przedmiotów u sprzedawców.

wast1
Promieniowanie zrodziło nowe monstra

Rozszerzenie zaoferuje nową kampanię fabularną, misje, lokacje, przeciwników oraz bronie, w tym łuk.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutował na PC 14 listopada 2018 roku. Do tej pory był dostępny jedynie za pośrednictwem platformy wydawcy, czyli Bethesda.net.

Źródło: Bethesda

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami