Sony uruchomiło stronę internetową PS5, ale nie jest jeszcze gotowe na pokaz konsoli

Firma zapewnia, że urządzenie jest "coraz bliżej".

Na stronie internetowej marki PlayStation uruchomiono osobną podstronę dedykowaną PS5. Witryna nie przedstawia wielu szczegółów, ale Sony zapewnia, że konsola jest „coraz bliżej”.

Na łamach portalu przedstawiono przybliżony termin debiutu urządzenia, która ukaże się w „okresie świątecznym 2020 roku”. Serwis zachęca również użytkowników, by zapisywali się do newslettera w celu uzyskiwania najświeższych wieści o sprzęcie.

ps5_strona
Strona internetowa to początek kampanii marketingowej?

„Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation” - napisano w opublikowanym na stronie komunikacie.

„Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywać najnowsze informacje w momencie ich publikacji, w tym wiadomości o dacie premiery i cenie PS5 oraz zapowiadanej gamie gier premierowych na PS5” - dodano.

Na razie nie wiadomo, kiedy japoński producent zorganizuje prezentację swojej nowej konsoli. Niektórzy spekulują, że stosowny pokaz mógłby odbyć się w lutym, ale wspomniane oświadczenie sugeruje, że jest to mało prawdopodobne.

Kilka miesięcy temu ujawniono podstawowe informacje o PlayStation 5. Jednym z najważniejszych elementów urządzenia będzie dysk SSD, który znacznie skróci czas ładowania gier. W planach też obsługa wstecznej kompatybilności.

Źródło: PlayStation

Następnie: The Sims 5 z większym naciskiem na funkcje online - sugeruje szef EA

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami