Składany Samsung Galaxy Z Flip na pierwszym materiale wideo

Niczym stare telefony "z klapką".

Użytkownik Ben Geskin opublikował na Twitterze krótkie wideo z telefonem Samsung Galaxy Z Flip. To najprawdopodobniej model, który trafił już do recenzentów.

Smartfon nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale od kilku tygodni w internecie pojawiają się kolejne informacje na jego temat. Urządzenie wydaje się być odpowiedzią koreańskiej firmy na model Razr od Motoroli.

Galaxy Z Flip ma zaoferować wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala, a także o rozdzielczości 2636 x 1080 pikseli w niecodziennych proporcjach 22:9.

Telefon ma być wyposażony w mały wyświetlacz na wierzchu obudowy, by wyświetlać najprzydatniejsze, krótkie informacje nawet po złożeniu ekranu. Urządzenie zasilane będzie baterią o pojemności 3300 mAh.

Jak sugeruje oficjalny teaser (choć nie pada w nim nazwa smartfona), Z Flip zostanie ujawniony 11 lutego - w przyszły wtorek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami