Cyberpunk 2077 zaoferuje ponad 70 "ulicznych opowieści" - poza większymi misjami pobocznymi

Sposób na zdobycie doświadczenia i poznanie świata.

Jesienią ubiegłego roku poinformowano, że Cyberpunk 2077 zaoferuje cztery typy aktywności pobocznych. Teraz szef krakowskiego oddziału studia CD Projekt RED ujawnił, że otrzymamy ponad 70 zadań określanych „ulicznymi opowieściami”.

- To mniejsze rodzaje zadań. Oferują pewną historię, ale nie są to zaawansowane, przedstawione w filmowym stylu opowieści. To bardziej sposób na poznanie świata i rozwinięcie bohatera - zaznaczył John Mamais w rozmowie z OnMSFT.

cp2
Kto wie, może V zostanie nawet zmilitaryzowanym medykiem - choćby w jednej misji?

W 2019 roku deweloperzy podkreślali, że tak zwane Street Stories zaoferują kilka sposobów na ukończenie misji, ponieważ są przygotowywane z myślą o różnych rodzajach rozgrywki - w przeciwieństwie do zleceń na potwory, do których uliczne opowieści w pewnym stopniu porównano.

Mamais zaznaczył także, że nad wszelkimi mniejszymi aktywnościami w otwartym świecie, które wprowadzane są w ostatniej fazie produkcji, pracuje około 15 deweloperów - w przypadku Wiedźmina 3 zajmowało się tym 2-3 deweloperów.

Co ciekawe, Mamais ujawnił też, że CD Projekt RED próbował zaimplementować wsparcie dla VR w Cyberpunk 2077, ale ostatecznie uznano, że to jeszcze „zbyt eksperymentalna i niszowa” technologia.

Najnowsza gra twórców Wiedźmina 3 zadebiutuje 17 września.

Źródło: OnMSFT

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami