Farming Simulator 19 za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo Farming Simulator 19, czyli produkcję o pracy na wirtualnej roli.

Aby zdobyć tytuł, na karcie gry w cyfrowym sklepie należy wcisnąć przycisk „Odbierz”. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień - 6 lutego - o godzinie 17:00 czasu polskiego.

farming_smimulator_19_free
Zabawa na farmie

W Farming Simulator 19 - tak jak we wcześniejszych odsłonach cyklu - gracze wcielają się w farmera, który opiekuje się własnym gospodarstwem. Rozgrywka polega między innymi na uprawianiu roślin, zbieraniu plonów i hodowaniu zwierząt.

W toku zmagań można dostosować wygląd prowadzonego rolnika do własnych preferencji. Produkcja oferuje również możliwość zabawy we współpracy ze znajomymi, choć oczywiście nie zabrakło opcji grania w pojedynkę.

Tytuł pozwala skorzystać z szeregu znanych z rzeczywistości maszyn rolniczych, wśród których są urządzenia od firmy John Deere. Pojawiły się także niedostępne w poprzednich odsłonach zwierzęta, w tym konie.

Jednocześnie ujawniono, że od 6 lutego użytkownicy Epic Games Store otrzymają możliwość darmowego pobrania trzech innych pozycji - planszowych Carcassonne i Ticket to Ride oraz strategicznego Pandemia.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Microsoft ze spadkiem przychodów z gier, ale wzrostem abonentów Xbox Game Pass

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami