Rockstar wypłaci graczom 2 mln wirtualnych dolarów za logowanie w GTA Online

Są też bonusy w Red Dead Online.

Firma analityczna NPD Group ogłosiła, że GTA 5 jest najlepiej sprzedającą się grą minionego dziesięciolecia. Z tej okazji Rockstar rozda graczom sporo darmowej zasoby i waluty w GTA Online, a także Red Dead Online.

Wystarczy zalogować się do trybu sieciowego Grand Theft Auto 5 od 30 stycznia do 5 lutego, by zdobyć 1 mln wirtualnych dolarów, a następnie od 5 lutego do 12 lutego, by otrzymać kolejny milion.

Gracze Red Dead Online otrzymają z kolei zestaw zasobów. Wystarczy wejść do gry przed 3 lutego, by otrzymać Gunslihger's Cache. Paczka zawiera między innymi rewolwer Schofield, karabin Varmint oraz spory zapas specjalnej amunicji.

Z kolei po zalogowaniu się od 4 do 10 lutego otrzymamy zestaw Bounty Hunter's Kit z licencją łowcy nagród o strzałami śledzącymi.

Zarówno GTA Online, jak też tryb multiplayer RDR2 są bez przerwy rozwijane. Red Dead Online doczekał się niedawno rozszerzenia, które pozwala graczom produkować własny alkohol. Nielegalnie, rzecz jasna.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami