Patapon 2 Remastered trafi na PS4 już 30 stycznia

Niespodzianka.

Przedstawiciele Sony zapowiedzieli, że remaster Patapon 2 trafi na PlayStation 4 w najbliższy czwartek, 30 stycznia. Gra zadziała w rozdzielczości 4K na PS4 Pro.

Oryginał zadebiutował na przenośnej konsoli PSP w 2008 roku. To gra rytmiczna, w której kierujemy oddziałem małych wojowników, a skuteczność ataków zależy od wydawania komend w odpowiednich momentach.

Przygoda obejmuje w sumie ponad 30 misji, w tym polowania, misje eskortowe czy nawet walki ze sporymi bossami. By zwyciężyć, musimy zadbać o odpowiednią różnorodność naszego oddziału.

Przygotowano też pewne nowości, nieobecne w oryginalnej wersji. To między innymi nowe minigry - szczegóły na temat pozostałych elementów dodanych do remastera pozostają nieznane.

49436246178_ea693f84c3_k
Oprawa jest minimalistyczna, ale stylowa

Nie ujawniono jeszcze polskiej ceny Patapon 2 Remastered, ale odświeżona wersja pierwszej części została wyceniona na 63 zł. Najprawdopodobniej koszt zakupu sequela będzie identyczny.

Następnie: Torchlight Frontiers to teraz Torchlight 3 - twórcy rezygnują z modelu Free to Play i aspektu online

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami