Dying Light: Bad Blood za darmo dla wszystkich posiadaczy Dying Light

Battle royale z nutką zombie.

Techland rozdaje sieciowe Dying Light: Bad Blood na PC za darmo wszystkim posiadaczom oryginalnego Dying Light (niezależnie od platformy). Kody można już pobierać - instrukcje znajdują się w ogłoszeniu na Steamie.

Bad Blood to produkcja czerpiąca inspiracje z gatunku battle royale. W rywalizacji bierze jednak udział mała grupa - zaledwie kilkanaście osób. Celem jest wydostanie się z miasta, a do śmigłowca ewakuacyjnego może wsiąść tylko jeden zawodnik.

ss_648c8c90b13397f734c6b7067012589b9395f6e7.1920x1080_____kopia

Gra zadebiutowała latem 2018 roku i jest stale rozwijana przez twórców, choć nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. Uwagę graczy mógł w tym czasie przyciągać bowiem tryb Blackout z Call of Duty: Black Ops 4.

Warto zaznaczyć, że Bad Blood było początkowo produktem płatnym, który finalnie miał przejść na model Free to Play. Obecnie natomiast gry w ogóle nie można kupić.

Techland pracuje też obecnie nad Dying Light 2. Gra miała ukazać się wiosną, ale niedawno ogłoszono, że plany ulegają zmianie i nie wiadomo, kiedy sequel trafi do sprzedaży.

Następnie: Andrzej Sapkowski "nigdy nie grał w żadną grę" i "nie lubi zbyt ciężko pracować"

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami