Drugi fabularny dodatek do Metro Exodus debiutuje w lutym - historia Sama

Zobaczymy USA?

Deweloperzy z 4A Games poinformowali, że rozszerzenie Sam's Story do strzelanki Metro Exodus zadebiutuje 11 lutego. Dodatek trafi tego samego dnia na PC, PS4 i Xbox One.

Jak wskazuje tytuł, DLC przedstawi historię Sama znanego z głównej kampanii. Amerykański żołnierz postanawia podjąć próbę powrotu do Stanów Zjednoczonych.

Sams_Story_Key_Art_Portrait

„Sam opuszcza Aurorę w poszukiwaniu drogi do USA, docierając do ruin Władywostoku i zniszczonych przez tsunami portów, dzielnic mieszkalnych i industrialnych” - czytamy w opisie. Większość czasu spędzimy więc zapewne w otoczeniu budynków.

„By ukończyć podróż, musi wykorzystać wszystkie sztuczki, jakich nauczył się do tej pory, gdyż otoczenie okaże się o wiele bardziej zdradliwe, niż można by przypuszczać”.

METRO_EXODUS_SAM_S_STORY_2
METRO_EXODUS_SAM_S_STORY_3
METRO_EXODUS_SAM_S_STORY_4

Sam's Story to ostatnie DLC do Metro Exodus. W ubiegłym roku, kilka miesięcy po premierze gry, przedstawiciele THQ Nordic zaznaczyli podczas rozmowy z inwestorami, że 4A Games zaczęło już wstępne prace nad kolejną odsłoną serii.

Następnie: Dying Light: Bad Blood za darmo dla wszystkich posiadaczy Dying Light

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami