Aktualizacja Days Gone znacząco zmniejsza rozmiar gry - o ponad 20 GB

W cyfrowej wersji.

Days Gone otrzymało nową aktualizację, oznaczoną numerem 1.61. Okazuje się, że twórcy nie tylko wyeliminowali kolejne błędy, ale również znacznie zmniejszyli ogólny rozmiar gry.

Warto jednak zaznaczyć, że wprowadzona przez deweloperów zmiana dotyczy tylko nabywców cyfrowej wersji produkcji. Aby zajmowała mniej na dysku twardym konsoli, należy usunąć tytuł, a następnie pobrać go od początku.

days_gone_patch
Wielokrotnie trzeba walczyć z setkami zombie

Z relacji użytkowników forum Reddit wynika, że rozmiar Days Gone zmniejszono do niespełna 39 GB. Wcześniej zaś łączna wielkość gry wynosiła około 61 GB, czyli o ponad 20 GB więcej niż obecnie.

Przedstawiciele studia Bend tłumaczą, że różnica jest efektem połączenia wszystkich dotychczasowych aktualizacji w jeden plik. Pozwoliło to twórcom usunąć zdublowane dane, a także poprawić optymalizację i stabilność produkcji.

Zobacz: Days Gone - Poradnik, Solucja

Days Gone dostępne jest tylko na PS4. W grze wcielamy się w Deacona, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, opanowanym przez świrusy - stwory przypominające zombie. Ważnym towarzyszem podczas przygody jest motocykl głównego bohatera.

Źródło: Reddit

Następnie: Wiedźmin - Henry Cavill wyjaśnia, jak kręcono walkę z Renfri

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami