Path of Exile - jak resetować skille i odzyskać punkty

Reset talentów.

Osoby nowe w Path of Exile może przytłoczyć ogrom drzewka umiejętności pasywnych, gdzie znaleźć można setki zdolności do odblokowania. Bez konkretnego buildu, gracz bardzo często rozdawał będzie punkty bez większego namysłu, z myślą „jakoś to będzie”. Otóż w Path of Exile niestety tak to nie działa - bez odpowiedniego rozdysponowania punktów, gracz nie będzie w stanie radzić sobie na wyższych poziomach.

Na szczęście w grze istnieje możliwość odzyskania rozdysponowanych punktów zdolności. Do tego celu służą specjalne punkty, będące niejako przeciwieństwem punktów umiejętności, zwane w grze Refund Points.

Dokładną ilość posiadanych punktów refundacji sprawdzić można w oknie umiejętności, otwieranym przy pomocy klawisza P - wartość widoczna jest u góry ekranu (1).

037

W grze są dwa źródła tych punktów. Pierwszym jest wykonywanie zadań - w każdym akcie do wykonania jest po jednym zadaniu, które oferuje jeden z dwóch przedmiotów, Book of Regrets bądź Book of Skill (2) . Oba te przedmioty, po aktywacji, dodają postaci 2 sztuki Refund Points - drugi z kolei dodaje także punkt zdolności pasywnych.

038

Drugim źródłem jest waluta, Orb of Regrets (3) . Aktywacja tego przedmiotu sprawia, iż postać zyskuje 1 sztukę Refund Point. Jako iż ta waluta jest dość wartościowa, szczególnie podczas pierwszych godzin rozgrywki, warto wstrzymać się z jej wykorzystaniem, gdy postać posiadać będzie inne, bardziej wartościowe waluty.

039

Z kolei by zresetować wszystkie punkty umiejętności - przez co rozdysponować można je ponownie - wystarczy po prostu poczekać na koniec danej ligi bądź dużą aktualizację w grze. Te następują średnio co 3 miesiące, a wraz z nimi do gry wprowadzane jest tyle zmian, iż gracze uzyskują możliwość darmowego odzyskania wszystkich zainwestowanych punktów zdolności.

Następnie: Path of Exile - crafting, tworzenie przedmiotów

Spis treści: Path of Exile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Path of Exile - pierwsze godziny rozgrywki, początek

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami