Nowa gra twórców remake'u Shadow of the Colossus "zdefiniuje wzorce oprawy dla nowej generacji konsol"

Remake na PS5?

Kolejny projekt studia Bluepoint Games ma „zdefiniować wzorce oprawy graficznej dla nowej generacji konsol” - czytamy na oficjalnej stronie firmy.

Zwracające uwagę zdanie zostało dodane niedawno, wraz z informacją, że w studiu pracuje obecnie ponad 90 deweloperów. Nowa gra powstaje najprawdopodobniej na PlayStation 5.

Gracze spekulują już od wielu miesięcy, jakim projektem może zajmować się Bluepoint. Sami twórcy przyznali niejednokrotnie, że ich nowa produkcja (także remake) jest największą w historii studia.

Według nieoficjalnych informacji, firma pracuje nad remakiem Demon's Souls. Sami deweloperzy nigdy tego nie potwierdzili, celowo zwracając też żartobliwie uwagę na Twitterze, że być może zajmują się remakiem Metal Gear Solid czy też Castlevanii.

small_1890672675
Demon's Souls dostępne jest tylko na PlayStation 3

Nie wiadomo jeszcze kiedy Sony ujawni zestaw gier, które trafią na PlayStation 5 w okresie premiery konsoli, ale możliwe, że prezentacja nastąpi w lutym - podobnie jak pokaz PS4 w 2013 roku.

Źródło: GamingBolt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami