Młody gracz Fortnite spłacił długi mamy pieniędzmi z turniejów i Twitcha

Reakcja rodzicielki uchwycona na streamie.

Aydan Conrad - nastoletni, profesjonalny gracz Fortnite - postanowił wydać zarobione na rozgrywce pieniądze, by spłacić wszystkie kredyty studenckie, zaciągnięte przez mamę.

Rodzicielce przekazał informację przez telefon, przy okazji streamując wydarzenie dla widzów. Mama Conrada przekonywała, że nic nie potrzebuje, ponieważ „Aydan zrobił już wystarczająco dużo”. Kiedy jednak zrozumiała, że dług jest już spłacony, bardzo się wzruszyła.

- To nie moja zasługa, tylko wszystkich osób, które mnie teraz oglądają, dzięki nim to możliwe - stwierdził Aydan, któremu również trudno było powstrzymać łzy.

Nie wiadomo, ile wynosiło zadłużenie mamy, ale znamy wynagrodzenie Conrada za ostatni turniej Fortnite World Cup Finals. Nastolatek zarobił 50 tysięcy dolarów za zajęcie 37. miejsca w rozgrywkach w parach oraz dodatkowe 10 tysięcy za wzięcie udziału w zawodach Celebrity Pro-Am.

Całkowite zarobki streamera z udziału w turniejach Fortnite szacuje się zaś na 129 tysięcy dolarów.

Następnie: GTA 6 najwcześniej pod koniec 2021 roku - sugeruje były pracownik Rockstar

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami