GTA 6 najwcześniej pod koniec 2021 roku - sugeruje były pracownik Rockstar

"W najlepszym wypadku".

Grand Theft Auto 6 ukaże się na rynku najwcześniej w okresie świątecznym 2021 roku, a w najbliższym czasie nie zobaczymy zapowiedzi czy zwiastuna - twierdzi Darion Lowenstein, weteran branży i były pracownik Rockstar Games.

Deweloper wypowiedział się na temat oczekiwanej produkcji w rozmowie z przedstawicielami firmy Jefferies, zajmującej się usługami finansowymi i doradzaniem inwestorom.

gta2
Michael, Trevor i Franklin chcą już odejść na emeryturę

„Darion zaznaczył, że braciom Houser [założycielom Rockstar - red.] zależy przede wszystkim na jakości gry, a nie dotrzymaniu terminu” - głosi wiadomość prasowa Jefferies.

„Według niego, w absolutnie najlepszym wypadku gra zadebiutuje na święta 2021 roku, ale nie spodziewa się zapowiedzi i zwiastuna wkrótce” - dodano w notatce.

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, że nowy trailer mógłby ukazać się już w następnym miesiącu, ale Lowenstein twierdzi, że gracze i inwestorzy będą musieli poczekać dłużej.

Rozmowę z deweloperem przeprowadzono głównie po to, by doradzić potencjalnym inwestorom w sprawie kupna udziałów Take-Two, do którego należy Rockstar Games.

Wspomniane doniesienia o rzekomym zwiastunie GTA 6 wynikały z prawdopodobnych przygotowań firmy do zapowiedzi gry.

O GTA 6 nie wiemy jeszcze nic - choć fakt, że powstaje, jest niemal pewny. Według niedawnego raportu, Rockstar zyskał ponad 37 mln funtów dzięki ulgom podatkowym, a pieniądze przeznaczono właśnie na produkcję kolejnej odsłony serii.

Źródło: Daily Star

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami