Blair Witch - Rozdziały 15, 16: labirynt, potwory na suficie, droga do Petera

Zbliżamy się do finału przygody.

Chociaż w rozdziale 14 w końcu odnajdujemy psa Bulleta, to niestety niedługo potem pies ponownie znika. Po ocknięciu się Ellisa w nowej lokacji okaże się, że czworonóg nadal mu nie towarzyszy.

085

Zacznij iść w głąb dość upiornego korytarza. Kiedy przez niego przejdziesz otrzymasz na komórkę wiadomość (1), żebyś spojrzał w górę. Uczyń to, a rozpocznie się krótka animacja.

086

Po jej zakończeniu kontynuuj przemarsz korytarzem. Tym razem patrz jednak w górę i oświetlaj latarką potwory (2), które się tam znajdują.

087

Po chwili lokacja ulegnie metamorfozie i znajdziesz się w wąwozie. Rusz przed siebie i kontynuuj, aż do skały, na której znajdziesz kasetę (3), którą obejrzyj na kamerze. Kiedy się zakończy rusz przed siebie i kontynuuj, aż do miejsca, gdzie bohater znów zacznie mieć halucynacje.

088

Po ich zakończeniu Carver przyciągnie Ellisa do znanego już dobrze obozu. Na lewo od namiotu znajdziesz kolejną kasetę (4), na której widać, jak Carver prowadzi Petera do domu na wzgórzu.

089

Po obejrzeniu nagrania spójrz w górę, a zobaczysz wspomniany dom (5), do którego zacznij się kierować. Po wejściu do środka rozpocznie się ostatni rozdział gry.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 17: dom na wzgórzu, rozwiązanie zagadki, zakończenie

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdział 14: poszukiwanie psa, czerwone drzewo

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami