Blair Witch - Rozdziały 10, 11: tartak, kłódka, tajemniczy mężczyzna

Docieramy do miejsca skrywającego makabryczną tajemnicę.

Po zakończeniu jazdy wagonikiem w rozdziale 9 bohater trafi do lasu z zablokowanymi torami. Na prawo od znaku wskazującego tartak (Sawmill) znajduje się ścieżka, z której skorzystaj. Po chwili dotrzesz do rzeki.

062

Skieruj się w lewo i kieruj się w stronę zabudowań (1), po drodze uruchamiając generator. Jeśli zbadasz budynek z prawej, to okaże się, że brama jest zablokowana przez kłódkę.

063

Udaj się wtedy do budynku z lewej i przejdź na jego drugi koniec. Na stole znajdziesz kasetę, którą podnieś. Zatrzymaj ją w momencie, kiedy mężczyzna wbiegnie do budynku, kiedy zostaną otwarte drzwi (2).

064

Opuść budynek i skieruj się do budowli po drugiej stronie. Tym razem wejście (3) okaże się otwarte. Wejdź do środka i skieruj się w lewo. Ponownie użyj kamery i spauzuj film w momencie, gdy zostaną otwarte drugie drzwi. Dzięki temu będziesz mógł przejść do drugiego pomieszczenia.

065

Podejdź do stolika naprzeciwko i otwórz szufladę pod maszyną do pisania. W środku znajdziesz kartkę (4) z kodem do kłódki - 3324.

066

Wyjdź z budynku i skręć w lewo. Podejdź do kłódki i ustaw kombinację (5), czyli 3324, dzięki czemu otworzysz przejście.

067

Wejdź na górę po schodach z lewej. Po wejściu do pokoju odsłoń parawan, a zobaczysz okaleczonego mężczyznę (6). Przyjrzyj mu się.

068

Dojdzie do uruchomienia wizji, po której zobaczysz zwłoki (7)wkręcone w krajzegę. Podnieś kasetę (8) i uruchom ją na kamerze, a zobaczysz, jak doszło do zabójstwa.

069

Podejdź do okna z lewej i wyjrzyj przez nie. Zobaczysz, jak w dole z Bulletem bawi się mężczyzna (9).

070

Opuść pomieszczenie i udaj się w jego kierunku (10). Kiedy podejdziesz rozpocznie się scenka kończąca bieżący rozdział.

Następnie: Blair Witch - Rozdziały 12, 13: Carver, białe ślady, czerwoni wrogowie, drzewo

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdział 9: przejazd wagonikiem, droga do tartaku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami