Blair Witch - Rozdział 14: poszukiwanie psa, czerwone drzewo

Pomagamy Bulletowi i gubimy się w wąwozie.

Po odnalezieniu pistoletu w rozdziale 13 oraz ucieczce Bulleta trzeba będzie go odnaleźć. Rusz przed siebie i kontynuuj, aż zeskoczysz do wąwozu. Rusz przed siebie, a zobaczysz psa leżącego na ziemi.

080

Weź go na ręce (1) i zacznij iść przed siebie. W pewnej chwili okaże się, że chodzisz dookoła wąwozu i cały czas wracasz do tego samego miejsca. Na ścianach zacznie pojawiać się coraz więcej napisów (2), mówiących o tym, abyś zostawił psa.

081

Kontynuuj tę monotonną wędrówkę. Z czasem bohater zacznie słabnąć, o czym będą świadczyć efekty wizualne (3). Możesz zdecydować się na zostawienie psa lub podążać z nim dalej. Warto mieć na uwadze, że decyzja ta będzie miała wpływ na zakończenie.

082

Bez względu na podjętą decyzję bohater w końcu zemdleje. Kiedy się ocknie zacznij iść przed siebie, mijając po drodze wielki totem (4).

083

Po chwili dotrzesz do świecącego na czerwono drzewa (5). Zacznij wchodzić do otaczających go wąwozów bez wyjścia i cofaj się z powrotem do niego. Z czasem liczba ścieżek zacznie się zmniejszać.

084

Kontynuuj wędrówkę, aż otrzymasz telefon od szeryfa (6). Odbierz go, po czym rozpocznie się kolejna scenka. Kiedy obraz się wyostrzy podejdź do zwłok łosia, co zakończy bieżący rozdział.

Następnie: Blair Witch - Rozdziały 15, 16: labirynt, potwory na suficie, droga do Petera

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdziały 12, 13: Carver, białe ślady, czerwoni wrogowie, drzewo

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami