Blair Witch - Rozdział 7: fruwające liście, wysepki w lesie, miasto

Wspomnienia z żołnierzami z bitwy.

Po wyjściu z drzewa w rozdziale 6, główny bohater zostanie obudzony przez Bulleta w lesie. Szybko zorientujesz się, że jesteś w odwiedzanym już wcześniej obozie z namiotem. Zacznij od rozejrzenia się wokoło.

039

Najważniejsze będzie podniesienie kasety (1), znajdującej się na kłodzie przy ognisku. Możesz od raz ją obejrzeć, żeby zobaczyć mężczyznę zakopującego coś w ziemi.

040

Aby kontynuować skieruj się na wzgórze na lewo od namiotu. Po drodze możesz odnaleźć nowy rodzaj znajdziek, to znaczy nieśmiertelnik, który będzie leżał na ziemi. Kontynuuj ścieżką z prawej, aż dotrzesz do leżącej płyty. Uruchom nagranie i zatrzymaj je w momencie, kiedy płyta się wzniesie (2).

041

Następnie podejdź do miejsca przy niej i powiedz psu, aby zaczął kopać (3). Po chwili odkryje przedmiot - naszywkę z tartaku.

042

Daj ją do powąchania Bulletowi i wyrusz za nim. Po zbiegnięciu na dół skieruj się w lewo i ruszaj przed siebie. Po drodze możesz odebrać sygnał z krótkofalówki z komunikatami żołnierskimi. Kontynuuj przechodząc pod znakiem drogowym (4).

043

Wkrótce dotrzesz do lasu. Kolejnym celem będzie szybkie przechodzenie na kolejne wysepki (5). W trakcie przechodzenia na nie musisz unikać fruwających kup liści (6), które są zabójcze. Na szczęście po dotarciu na wysepkę nie będą w stanie zrobić bohaterowi żadnej krzywdy.

044

Wraz z przechodzeniem w głąb lasu pojawią się też obrazy z przeszłości związane z walką i prowadzonym ostrzałem. Nie przejmuj się nimi i kontynuuj podróż. W pewnej chwili dotrzesz na sporą, podłużną wysepkę (7) z fragmentem muru. Uważaj, bo będziesz musiał na niej pokonać przeciwnika przy pomocy latarki.

045

Na końcu drogi dotrzesz do palących się ruin miasta (8). Wejdź do środka i zacznij iść przed siebie główną ulicą.

046

Na końcu skręć w lewo i przyjrzyj się ciału żołnierza (9). Kiedy to uczynisz wróć na ulicę i skręć w uliczkę po jej drugiej stronie. Rusz w stronę palącego się wraku, a po chwili wizja oraz rozdział się zakończą.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 8: wagonik, zagadka z piecem, zawór, wskaźnik ciśnienia

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Następnie: Blair Witch - Rozdział 6: przejście przez drzewo, noktowizor

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami