Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Krakowskie studio Bloober Team poinformowało, że pracuje nad nową grą z serii Observer. Jednocześnie zespół opublikował teaser, który najprawdopodobniej związany jest z projektem.

Trwające 30 sekund nagranie utrzymane jest w cyberpunkowej stylistyce, ale ujawnia niewiele. Wideo przedstawia wyłącznie powtarzający się komunikat o „nadchodzącej transmisji”. Uwagę zwraca jednak tajemnicza treść dołączonego do filmu opisu: „sig: ch120n 1nc02p02473d_”.

Niewykluczone, że materiał dotyczy Observer 2, czyli sequela horroru z 2017 roku. To o tyle możliwe, że Bloober Team jednocześnie poinformowało, że zakończyło „pierwszą część prac nad produktem związanym” ze wspomnianą marką.

Szczegóły na temat powstającego tytułu nie są na razie znane. Nie jest więc jasne, czy to bezpośrednia kontynuacja pierwszej odsłony, czy osobna gra w wykreowanym przez deweloperów uniwersum futurystycznego Krakowa.

observer_2_teaser_nowy
Observer przenosi graczy do futurystycznego Krakowa

W oficjalnym komunikacie Bloober Team podkreśliło, że nowa produkcja będzie miała wpływ na wyniki finansowe studia w 2020 roku. To sugeruje, że pozycja zadebiutuje w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Platformy docelowe nie są znane.

W Observer gracze kierują poczynaniami Daniela Lazarskiego - detektywa potrafiącego hakować umysły innych osób. Bohater podejmuje się śledztwa po otrzymaniu tajemniczego listu od zaginionego syna.

Źródło: Money.pl

Następnie: Polski dystrybutor Cyberpunk 2077 zwalnia pracowników - możliwa zmiana lokalnego wydawcy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami