A Plague Tale: Innocence dostępne w Xbox Game Pass na PC i konsoli

W ofercie też Gris i Indivisible.

W ofercie abonamentu Xbox Game Pass na PC i konsoli pojawiło się A Plague Tale: Innocence - przygodowa gra od studia Asobo.

Akcja osadzona jest w XIV-wiecznej Francji, w czasach panowania epidemii tak zwanej czarnej śmierci. Gracze kierują nastoletnią Amicią, która próbuje dotrzeć z młodszym bratem - Hugo - do kapłana w celu uleczenia chłopca z tajemniczej choroby.

Podczas przygody bohaterowie stawiają czoła żołnierzom Inkwizycji, ale mierzą się również ze szczurami. Wspomniane gryzonie są znakiem rozpoznawczym produkcji- na ekranie nie rzadko obecne są setki tych istot.

To nie wszystko, ponieważ dzisiaj do katalogu abonamentu na PC trafiło także platformowe Gris. Wcielamy się w tytułową dziewczynę, która eksploruje kolejne lokacje, rozwiązując przygotowane przez twórców łamigłówki.

Gry, które pojawiły się lub wkrótce zawitają do Xbox Game Pass:

  • A Plague Tale: Innocence (PC i konsola) - dostępne
  • Gris (PC) - dostępne
  • Indivisible (konsola) - dostępne
  • Sea Salt (PC i konsola) - od 30 stycznia
  • Fishing Sim: World Tour (konsola) - od 30 stycznia
  • Wasteland Remastered (PC i konsola) - od 25 lutego
  • ScourgeBringer (PC) - wkrótce

W ramach Xbox Game Pass otrzymujemy dostęp do ponad setki tytułów, w tym wszystkich nowych produkcji Microsoftu. Użytkownicy zagrają między innymi w Forza Horizon 4, Gears 5 czy polskie Blair Witch.

Niedawno abonament zadebiutował na PC, choć katalog gier różni się od odpowiednika z konsol. Obecnie trwa promocja, dzięki której trzy miesiące subskrypcji można kupić za 4 zł - oferta jest jednak skierowana tylko do nowych użytkowników.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami