UFO w Apex Legends - gracze zauważają tajemnicze obiekty na niebie

Zwiastun 4 sezonu?

Użytkownicy Apex Legends zgłaszają na forum Reddit przypadki pojawiania się na niebie niezidentyfikowanych obiektów latających. Tajemnicze UFO może być związane ze zbliżającym się 4 sezonem rozgrywek.

Obiekt charakteryzuje się trzema niebieskimi światłami i porusza się bardzo wolno lub pozostaje bez ruchu. Niektórzy zwracają uwagę na fakt, że przypomina nieco spadającego z orbity Tytana - a przypomnijmy, że Apex osadzone jest właśnie w uniwersum tej serii.

Something is coming, but what else than season 4? from r/ApexLore

W plikach gry odnaleziono też nazwę Harvester. Tak nazywał się obiekt, którego trzeba bronić w trybie kooperacyjnym w Titanfall 2, co niektórzy uznają za kolejny dowód, że UFO może być związane z jakimś elementem z poprzednich strzelanek od studia Respawn.

Inni twierdzą, że niebieskie światła to kapsuła, w której na planetę trafi nowy bohater. Niektórzy podejrzewają z kolei, że to zwiastun inwazji robotów i nowego trybu PvE. Ilu graczy, tyle teorii.

Warto też podkreślić, że UFO nie jest po prostu kapsułą z zasobami - ta charakteryzuje się bowiem innym kolorem świateł.

Sezon 4 w Apex Legends rusza 4 lutego 2020 roku. Został on opóźniony - pierwotnie miał wystartować w grudniu. Twórcy wprowadzą do gry nowego bohatera i najprawdopodobniej nową mapę. Do tego oczywiście nowa przepustka sezonowa z nagrodami.

Następnie: Duża aktualizacja FIFA 20 poprawia drybling

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami