Mortal Kombat Kollection Online w bazie PEGI - oryginalna trylogia z odświeżoną grafiką

Na PC i konsole.

W bazie PEGI - europejskiej agencji zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych grom - pojawiło się Mortal Kombat Kollection Online w wersji PC, PS4, Xbox One i Switch.

Z opisu wynika, że pozycja jest pakietem odświeżonych edycji pierwszych trzech odsłon cyklu. Zestawowi przyznano oznaczenie 18+ (dla dorosłych graczy). We wpisie dotyczącym paczki widnieje data premiery wyznaczona na 21 stycznia, ale oczywiście jest błędna.

mortal_kombat_remaster_pegi
Mortal Kombat Kollection Online w bazie PEGI (źródło: Gematsu)

„Mortal Kombat Kollection Online to oryginalna trylogia Mortal Kombat, której fani zawsze chcieli. Udoskonalona grafika, rozgrywka i funkcje sieciowe zaoferują niesamowite doznania, które ożywią klasyki” - napisano. Tytuł do bazy zgłosiło Warner Brothers Entertainment UK.

Warto jednak nadmienić, że obecność pakietu w bazie PEGI nie oznacza oficjalnej zapowiedzi projektu. W przeszłości jednak europejska agencja wielokrotnie ujawniała istnienie gier na długo przed ich formalną prezentacją.

mortalkombat_remaster_tytul
Ekran tytułowy z Mortal Kombat Kollection Online (źródło: Danny Huynh)

To nie są pierwsze doniesienia o Mortal Kombat Kollection Online. Jakiś czas temu pojawiły się niepotwierdzone informacje, sugerujące, że studio Blind Squirrel Games pracowało nad remasterami oryginalnej trylogii.

W kwietniu ubiegłego roku pracujący nad pakietem Danny Huynh przekonywał jednak, że zestaw skasowano. Wówczas opublikował kilka grafik z anulowanego podobno projektu, w tym ekran tytułowy i model Scorpiona.

mortal_kombat_remaster2
Mortal Kombat Kollection Online (źródło: Danny Huynh)

Nie jest na razie jasne, czy Mortal Kombat Kollection Online odnaleziony w bazie PEGI ma jakikolwiek związek z paczką, którą rzekomo przygotowywał zespół Blind Squirrel Games.

Źródło: Gematsu

Następnie: Kolekcjonerka Resident Evil 3 z figurką Jill Valentine trafi do Polski

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami