Kolekcjonerka Resident Evil 3 z figurką Jill Valentine trafi do Polski

Potwierdza Cenega.

Firma Cenega poinformowała, że zaprezentowana jakiś czas temu edycja kolekcjonerska remake'u Resident Evil 3 trafi do Polski. Ceny zestawu w złotówkach jednak nie ujawniono.

Zestaw pojawi się tylko na PS4 i Xbox One. Najważniejszym elementem jest „wysokiej jakości” figurka Jill Valentine, czyli głównej bohaterki, którą pokierujemy podczas rozgrywki. Mierząca około 27,94 centymetrów statuetka przedstawia kobietę z pistoletem w ręku.

re3_edycja_kolekcjonerska
Resident Evil 3 - edycja kolekcjonerska

To nie wszystko, ponieważ w skład edycji kolekcjonerskiej wejdą drukowany artbook (album z grafikami powiązanymi z projektem) oraz plakat przedstawiający mapę miasta Raccoon City, w którym osadzono akcję produkcji.

Ponadto w pakiecie znajdą się ścieżka dźwiękowa na dwóch płytach CD i oczywiście sama gra, zapakowana w odbijające światło pudełko. Wszystkie przedmioty umieszczone są w dużych rozmiarach skrzyni.

Zobacz: Resident Evil 3 - premiera i najważniejsze informacje

Gra to remake wzorowany na ubiegłorocznym Resident Evil 2. Produkcja powstaje od podstaw, na nowym silniku graficznym i z inną, bardziej współczesną perspektywą oraz mechanikami rozgrywki. Twórcy nie wykluczają pewnych zmian w fabule.

Resident Evil 3 ukaże się 3 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Cenega

Następnie: Film anime The Witcher: Nightmare of the Wolf o Wiedźminie zapowiedziany przez Netflixa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami