Untitled Goose Game może doczekać się zestawu LEGO - trwa głosowanie fanów

Gęś i ogródek.

LEGO może wyprodukować zestaw klocków inspirowany grą Untitled Goose Game. Propozycja projektu została zaakceptowana w programie LEGO Ideas, a obecnie fani mogą głosować na pomysł, by pomóc w jego realizacji.

Zgłaszane zestawy mogą trafić do produkcji, jeśli zyskają 10 tysięcy głosów. Omawiany tu projekt zdobył ponad 300 głosów w kilka dni, a na zebranie reszty ma jeszcze ponad rok - więc najprawdopodobniej nastąpi to dużo wcześniej.

„Opiekuj się ogrodnikiem i jego wieloma narzędziami! Zestaw zawiera dżem, jabłko, zraszacz, znak z gęsią, łopatę, kapelusz, młotek i klucze” - czytamy w opisie.

Autor wydrukował wizualizację zestawu na drukarce 3D.

Nie wiadomo jeszcze, czy pomysłodawca uzyskał pozwolenie od twórców gry na zgłoszenie swojego projektu. Autorzy zestawów LEGO Ideas czepią bowiem zyski ze sprzedaży, jeśli ich modele zostaną zaakceptowane i trafią do sklepu online.

Untitled Goose Game to niezależna produkcja z elementami skradanki i przygodówki, w której wcielamy się w niesforną gęś, wykonując różne wyzwania i przeszkadzając mieszkańcom małego miasteczka.

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Saboteur i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami