Godfall na PS5 w akcji - fragmenty rozgrywki w nieoficjalnym zwiastunie

Gra zmierza też na PC.

Jeden z użytkowników forum Reddit opublikował wpis z nowym zwiastunem Godfall - zapowiedzianej w grudniu gry, która zmierza na PS5 i PC.

Materiał przedstawia sceny z rozgrywką, w tym fragmenty potyczek z różnymi przeciwnikami. Wśród oponentów są zarówno duże bestie, jak i opancerzeni wrogowie, którzy posługują się bronią białą. Arsenał widocznego w filmie bohatera to między innymi duże miecze i młoty.

[Godfall] [Video] - Full Internal Early 2019 Teaser. Metacritic Journos Scores are a Joke, No this Teaser does not Represent the End Quality. Remember "Get woke go broke" from PS4

Warto zaznaczyć, że choć nagranie przygotowali twórcy projektu ze studia Counterplay Games, ma nieoficjalny charakter, ponieważ nie było przeznaczone do publikacji. Opis wskazuje, że wideo to „internal trailer”, czyli zwiastun przygotowany na użytek wewnętrzny.

Celem tego typu materiałów jest prezentacja, jak powstająca gra powinna wyglądać według zamysłów twórców. To oznacza, że nie odzwierciedla finalnego produktu, zwłaszcza, że sam film powstał „na początku 2019 roku”.

godfall_ps5_trailer
Godfall to gra w realiach fantasy

Godfall to nastawiona na akcję produkcja, w której zmierzymy się z wrogami za pomocą broni białej. Deweloperzy określają projekt mianem „looter-shootera”, więc zapewne tytuł zaoferuje rozgrywkę w stylu Destiny i The Division.

Gra ukaże się na PS5 i PC pod koniec 2020 roku, choć dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono. Odpowiedzialne za pozycję studio Counterplay Games w przeszłości stworzyło karciankę Duelyst.

Następnie: Gry z serii Half-Life dostępne za darmo na Steamie - do marca

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami