Take-Two wywiera presję na Rockstar, by studio produkowało więcej gier - nieoficjalne informacje

Powrót do dawnego modelu wydawniczego.

Firma Take-Two Interactive, do której należy Rockstar Games, wymaga od amerykańskiego studia, by zaczęło częściej wydawać gry, czyli tworzyć więcej produkcji - wynika z nieoficjalnych informacji.

„Podobno Take-Two wywiera na Rockstar Games presję, aby powrócili do modelu częstszego wydawania gier” - napisał na Twitterze Swegta, popularny informator, specjalizujący się w przekazywaniu wieści o twórcach GTA.

Rockstar Games to jedno z najbardziej szanowanych studiów, w ostatnich latach pracujące jednak nad projektami niezwykle długo. Przez całą aktualną generację amerykańska firma wyprodukowała wyłącznie Red Dead Redemption 2 - GTA 5 zadebiutowało jeszcze na Xbox 360 i PS3.

Swegta zauważa, że model częstszego wydawania gier mógłby negatywnie wpłynąć na serię GTA i Red Dead Redemption, ale równocześnie to szansa na powrót Bully czy Manhunt.

Rockstar Games ma też prawa do marek Midnight Club, L.A. Noire czy Max Payne. Ostatnia gra o policjancie nagminnie zażywającym środki przeciwbólowe ukazała się w 2012 roku.

Informacje nie są oczywiście potwierdzone i tym samym nie należy ich traktować jako pewnych. Być może Rockstar Games nie zdecyduje się też na powrót do starszego modelu pracy, stawiając na jakość.

Następnie: Menu PS5 na pierwszym zdjęciu? Interfejs podobny do PlayStation 4

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami