Nowy materiał o Baldur's Gate 3 ukaże się pod koniec lutego - sugerują twórcy

Tweet ujawnia kilka ujęć z praca nad grą.

Przedstawiciele Larian Studios opublikowali na Twitterze krótki teaser, w którym sugerują, że nowy materiał o Baldur's Gate 3 zostanie opublikowany 27 lutego.

Filmik zawiera fragmenty różnych scen z aktorami motion-capture, kaskaderami i innymi ludźmi pracującymi nad grą. Prawdopodobnie doczekamy się więc materiału poświęconego procesowi produkcji.

Baldur's Gate 3 zostało ujawnione w czerwcu, a od tamtej pory nie tylko nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat gry, ale nie zobaczyliśmy też nawet jednego screenshota.

Twórcy niechętnie dzielą się też obecnie informacjami dotyczącymi rozgrywki. Wiadomo tylko, że gra „zaoferuje pewne rozwiązania, których jeszcze nie widzieliśmy w cRPG”.

Pierwszy trailer CGI ujawnia tylko główne (prawdopodobnie) zagrożenie, z którym się zmierzymy. Wrota Baldura zostają zaatakowane przez Illithidów, Łupieżców Umysłu, którzy potrafią kontrolować umysły innych istot.

Następnie: The Last of Us 2 trafi na PC? Naughty Dog szuka programisty z wiedzą na temat technologii Nvidii i DirectX

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami