Powstaje film animowany o Scorpionie z Mortal Kombat - premiera w 2020 roku

Pojawią się też inni bohaterowie.

Firma Warner Bros. ujawniła Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge - film animowany oparty na serii bijatyk od studia NetherRealm. Obraz ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku, choć dokładnej daty premiery nie ujawniono.

Szczegóły na temat fabuły nie są na razie znane. Nazwa powstającej produkcji sugeruje jednak, że historia skoncentruje się przede wszystkim na tytułowym zamaskowanym wojowniku, a więc jednej z najbardziej znanych postaci w cyklu. Nie zabraknie jednak też innych bohaterów.

Głosu Scorpionowi użyczy Patrick Seitz. Co ciekawe, widzowie usłyszą również Joela McHale'a z serialu „Community” i Jennifer Carpenter z „Dextera” - aktorzy wcielą się odpowiednio w Johnny'ego Cage'a i Sonyę Blade.

mk_scorpion_animacja
Logo to jedyny ujawniony materiał z animacji

W obsadzie są także Jordan Rodrigues jako Lui Kang, Steve Blum jako Sub-Zero, Artt Butler jako Shang Tsung, Darin De Paul jako Quan Chi, Robin Atkin Downes jako Kano, David B. Mitchell jako Raiden, Ike Amadi jako Jax Briggs, Kevin Michael Richardson jako Goro, Grey Griffin jako Kitana i Fred Tatasciore jako Demon Torturer.

Reżyserią zajął się Ethan Spaulding (ma na koncie animacje „Batman: Atak na Arkham” i „Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy”), a za scenariusz odpowiada Jeremy Adams („Supernatural”, „Teen Titans Go! vs. Teen Titans”). Producentami są Rick Morales („Batman kontra Dwie Twarze”), Jim Krieg („Batman: Gotham by Gaslight”) i Sam Register.

scorpion
Film skupi się na Scorpionie

Ponadto w projekt zaangażowany jest Ed Boon. Szef studia NetherRealm w pracach nad obrazem pełni funkcję konsultanta kreatywnego, dbającego zapewne o zgodność produkcji z interaktywnym oryginałem.

Warto zaznaczyć, że równolegle rozwijany jest też aktorski film na podstawie Mortal Kombat. Nowa ekranizacja serii trafi na ekrany kin w 2021 roku.

Źródło: Hollywood Reporter

Następnie: Gra z Tomem i Jerrym sukcesem w Chinach - liczba użytkowników przekroczyła 100 mln

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami