Hunt: Showdown od twórców Crysisa w lutym ukaże się na PS4

W planach opcja crossplay z Xbox One.

Przedstawiciele studia Crytek ujawnili datę premiery nastawionej na zabawę w kooperacji strzelanki Hunt: Showdown w wersji PS4. Na konsoli Sony gra zadebiutuje 18 lutego.

Produkcja ukaże się nakładem Koch Media, które jest także wydawcą edycji Xbox One oraz pudełkowej odsłony na PC. Twórcy tytułu tłumaczą, że współpraca z firmą pozwoli deweloperom skupić się na dalszym rozwoju projektu.

Posiadacze PlayStation 4 otrzymają wszystkie treści, które do tej pory trafiły do gry. W przyszłości autorzy zaimplementują też tak zwany crossplay, czyli możliwość wspólnej rozgrywki z właścicielami konsoli Microsoftu.

hunt_bestie
W Hunt: Showdown gracze polują na różne bestie

To nie wszystko, ponieważ Crytek obiecuje, że w ciągu najbliższego roku strzelanka wzbogaci się o szereg nowości. Wkrótce na wszystkich platformach pojawi się na przykład aktualizacja 1.2, która doda opcję zabawy w drużynach składających się z trzech losowo dobranych graczy, zaawansowany samouczek, kolejnych legendarnych łowców i nowy zestaw wyposażenia.

Ponadto twórcy zapewniają, że w następnych miesiącach do produkcji trafią takie elementy, jak tryb PvE (walka ze sztuczną inteligencją) do rozgrywki w pojedynkę, wydarzenia, funkcja personalizacji strojów postaci i nowa mapa.

Hunt: Showdown to nastawiania na współpracę strzelanka. Podzieleni na kilka drużyn gracze stają przed zadaniem wyeliminowania ukrytego na planszy stwora. Aby upolować bestię, użytkownicy muszą wytropić istotę, najczęściej korzystając z pozostawionych śladów.

Gra ukazała się dotychczas na PC i Xbox One, choć najpierw we wczesnym dostępie - na komputerach w maju 2017 roku, a na konsoli dwa lata później. Pełne wersje na obu platformach zadebiutowały jesienią ubiegłego roku.

Źródło: Crytek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami