Hustle Castle - złoto i żywność, zasoby

Jak zdobywać jedzenie i pieniądze.

Na wzór Clash of Clans, zasoby i surowce w Hustle Castle są bardzo istotne i trzeba odpowiednio nimi zarządzać. W grze występuje kilka rodzajów zasobów, ale zajmować nimi należy się tak samo.

Na początku gra oferuje nam tylko dwa rodzaje zasobów - złoto i żywność. Później otrzymujemy też dostęp do produkcji many, drewna, stali czy mithrilu. Metal i drewno wykorzystujemy oczywiście do budowy i ulepszania różnych elementów zamku. Mana służy do wykorzystywania czarów.

Każdy rodzaj surowca czy waluty pozyskujemy w identyczny sposób - klikamy na ikonę nad głową (1) pracownika w pomieszczeniu z danym surowcem.

zasoby

Dlatego właśnie należy uważnie przypatrywać się naszej bazie, by nie przegapić momentu, w którym ikona się pojawia. Zawsze lepiej kliknąć ją jak najszybciej, by proces zbierania ich do kolejnej puli zaczął się prędzej.

Zasoby i złoto możemy też zdobyć na inne sposoby:

  • jako nagrody za wykonywanie misji
  • jako nagrody ze skrzyń
  • jako codzienne bonusy za logowanie

Warto też pamiętać, by zawsze przed zakończeniem gry zużyć możliwie najwięcej złota i zasobów (choćby na budowę obiektów). Dzięki temu ograniczysz ryzyko utraty większej ilości surowców w razie udanej inwazji innego użytkownika.

Następnie: Hustle Castle - jak zdobyć nowe jednostki (dwellers)

Spis treści: Hustle Castle - poradnik i najważniejsze wskazówki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami