Hustle Castle - jak zdobyć nowe jednostki (dwellers)

Rekrutacja i dzieci.

Nasi podopieczni i poddani (dwellers w oryginale) to najważniejszy zasób, jakim dysponujemy. To właśnie oni zostają wojownikami, ale zajmują się też wydobywaniem surowców i opieką nad zamkiem.

Istnieją tylko dwa sposoby na zdobywanie nowych jednostek. Pierwsza i bardziej zaawansowana metoda, to prokreacja. Musimy wybudować pokój Living Room i wysłać tam kobietę oraz mężczyznę. Po dłuższym czasie w efekcie rozwoju ich uczuć... narodzi się dziecko.

Najlepiej dobierać ze sobą pary jednostek z 2 i 3 gwiazdkami. Symbolizuje to poziom jednostki (1). Możemy go sprawdzić klikając po prostu w wybranego dwellersa.

dwellers

Kiedy dziecko już się urodzi, musimy oczywiście poczekać, aż dorośnie. Dopiero wtedy może stać się dwellersem wykorzystywanym do walki czy pracy w zamku.

Drugi sposób jest już bardziej losowy. Jednostki możemy po prostu czasem uratować podczas misji. W niektórych etapach widzimy ludzi zamkniętych w klatkach (2). Wystarczy wygrać misję, a pójdą z nami do zamku.

dwellers2

Następnie: Hustle Castle - budowanie i rozwój

Spis treści: Hustle Castle - poradnik i najważniejsze wskazówki

Poprzednio: Hustle Castle - złoto i żywność, zasoby

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami