Gracz podłączył PS4 do lotniskowych monitorów i uruchomił Apex Legends

Ochrona nie pozwoliła dokończyć rundy.

Młody mężczyzna podłączył PS4 do monitorów z informacjami dla podróżnych na lotnisku Portland International, by pograć w Apex Legends.

Według informacji pozyskanych przez lokalną stację radiową KXL News, wczoraj - 16 stycznia - jeden z pasażerów wyjął konsolę z torby, a następnie podpiął urządzenie do wyświetlacza, który prezentował mapę budynku.

ps4_apex
W Apex Legends można grać wszędzie

Skaner służb bezpieczeństwa lotniska wykrył działanie gracza jako próbę „przejęcia” monitora. Ochrona szybko zareagowała i „uprzejmie” zażądała zaprzestania używania ekranów i odłączenia PlayStation 4.

W odpowiedzi miłośnik wirtualnej rozrywki miał „bardzo grzecznie” zapytać, czy mógłby dokończyć rundę w Apex Legends. Nietrudno się jednak domyślić, że nietypowa prośba spotkała się z odmową i mężczyzna musiał zakończyć zabawę.

apex_legends_lotnisko
Nie wiadomo, jak radził sobie gracz z lotniska

- Oczywiście nie chcieliśmy, by do czegoś takiego doszło, ponieważ podróżni potrzebują informacji, które przedstawiamy na tych ekranach - oznajmiła Kama Simonds, rzeczniczka lotniska na antenie KXL News. Podkreśliła, cała sytuacja zakończyła się „sympatycznie”.

Dodała jednocześnie, że incydent „dobrze przypomina”, czego nie należy robić w podobnych miejscach. Nie sprecyzowano jednak jakiego dokładnie modelu konsoli używał mężczyzna - podstawowego PS4, czy wersji Pro.

Źródło: Oregonlive

Następnie: Rośnie popyt na książki o Wiedźminie w USA - wydawnictwo drukuje pół miliona nowych egzemplarzy

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami