Xbox Game Pass na PC za 4 zł na trzy miesiące - dla nowych użytkowników

Abonament na gry.

Microsoft przygotował promocję, w ramach której abonament Xbox Game Pass - gwarantujący dostęp do szeregu gier - można kupić za 4 zł na trzy miesiące. Oferta skierowana jest jednak tylko do nowych użytkowników.

W katalogu subskrypcji znajduje się ponad 179 zróżnicowanych tytułów, przy czym oferta jest regularnie poszerzana. Wśród przykładowych produkcji są między innymi Gears 5, Forza Horizon 4, Dishonored 2 i Metro Exodus. Inne przykładowe pozycje to:

  • Darksiders 3
  • Dirt Rally 2.0
  • Frostpunk
  • Halo: Kolekcja Master Chief
  • Hellblade: Senua's Sacrifice
xbox_game_pass_pc_promocja

Warto zaznaczyć, że dzisiaj do biblioteki na PC trafiło Children of Morta - zręcznościowe RPG opowiadające o rodzinie Bergsonów. W grze z elementami roguelike trzeba między innymi chronić górę przed demonami.

Ponadto poinformowano, że w ciągu kilku najbliższych tygodni w katalogu pojawi się przygodowe A Plague Tale: Innocence - produkcja przenosząca graczy do średniowiecznej Francji. Do tego platformowe Gris.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami