God of War 2 w produkcji? W Sony Santa Monica trwają sesje motion capture

Ujawnia zdjęcie.

W Sony Santa Monica wznowiono sesje motion capture, co może oznaczać, że trwają zaawansowane prace nad kolejnym projektem zespołu. Niewykluczone, że tajemniczą grą jest God of War 2.

Kim Newman, która jest animatorką w kalifornijskim studiu, opublikowała niedawno na Twitterze swoje zdjęcie. Na fotografii ubrana jest w specjalny kombinezon, służący do rejestrowania ruchów zamienianych później na animacje.

„Jak dobrze jest ponownie założyć strój” - napisała kobieta we wpisie dołączonym do wspomnianego obrazka. W wiadomości oznaczyła także oficjalny profil swojego pracodawcy, czyli studia Sony Santa Monica.

Fakt, że wznowiono sesje motion capture oznacza zapewne, że prace nad nową grą ekipy są mocno zaawansowane - animacje dla poszczególnych postaci przygotowywane są w późniejszych etapach rozwoju.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Na powstawanie kolejnej części przygód Kratosa wskazywały między innymi ogłoszenia o pracę, które w minionych miesiącach publikowało Sony Santa Monica. O tym, że gra jest tworzona, pisał też uznany dziennikarz Jason Schreier z serwisu Kotaku.

God of War z 2018 roku jest kontynuacją oryginalnej trylogii, a zarówno restartem cyklu. Główny bohater trafia do świata z mitologii nordyckiej i tym razem musi nie tylko walczyć z przeciwnikami, ale także spełnić się jako ojciec.

Następnie: Epic Games Store z ocenami i recenzjami gier - ale nie od użytkowników

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami