Fortnite - wyzwanie: Odbijaj się na odbijających rzeczach w różnych meczach

Gdzie znaleźć obiekty - mapa.

Odbijaj się na odbijających rzeczach w różnych meczach to jedna z misji pakietu Bila nr 8 kontra Scratch w Fortnite. Jeżeli szukasz obiektów potrzebnych do wykonania wyzwania, pomożemy ci je odszukać.

Zadanie różni się nieco od pozostałych ze wspomnianego pakietu, bo daje całkiem sporo wolności. Odbijające rzeczy są rozrzucone na całej mapie Fortnite. Jest jednak prosty sposób na wykonanie celu.

Odbijające rzeczy w Fortnite - mapa i najłatwiejszy sposób

Rzeczy, na które można wskoczyć i się od nich odbić, jest w Fortnite całkiem sporo. Najlepiej jednak, jeśli udasz się do Potnych Piasków - lokacji w zachodniej części świata:

potnemap

Znajduje się tam wakacyjny resort i całe mnóstwo parasoli, które są właśnie obiektami, od których można się odbić. Parasole znajdują się zarówno na ziemi, jak i na dachach budynków, więc możesz na nich wylądować zaraz po wyskoczeniu z busa.

potne

Zadanie wymaga odbicia się w trzech różnych meczach. Wystarczy więc, że podczas rozgrywki odbijesz się raz - potem musisz już tylko czekać na zakończenie meczu (moment w którym zostaniesz wyeliminowany lub wygrasz). Powtórz manewr w dwóch kolejnych meczach, a zaliczysz cel.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami