Fortnite - wyzwanie: Zniszcz beczki Siorb, ciężarówki Siorb lub silosy Siorb

Gdzie szukać - mapa do zadania.

W Fortnite dostępne są już nowe wyzwania w ramach pakietu Kisiel kontra szlam. Aby ukończyć jedno z nich, należy na mapie odnaleźć i zniszczyć beczki, ciężarówki i silosy Siorb.

Poniżej wszystkie najważniejsze informacje - wskazówki i mapa do zadania.

Beczki, ciężarówki i silosy SIORB w Fortnite - mapa i lokalizacja

Beczki, ciężarówki i silosy są rozsypane po całej mapie, ale najlepszym wyjściem jest wylądowanie w Siorbanych Szuwarach zaraz po wyskoczeniu z busa. Właśnie tam znajdziesz najwięcej obiektów Siorb.

To oczywiście lokacja na południowym zachodzie mapy:

siormap

Teraz odszukaj największy budynek, czyli fabrykę Siorbu, która znajduje się w północnej części miasteczka. Rozglądaj się za przedmiotami do zniszczenia. Do zadania możesz użyć kilofa, ale jeśli będziesz miał szczęście i znajdziesz wybuchową broń, pójdzie ci znacznie łatwiej.

Po kilka silosów (największych obiektów) możesz się udać bezpośrednio na dach. Gdy je zniszczysz, zapewnią Ci 25 punktów tarczy. Beczki są natomiast wszędzie wokół fabryki.

Zrzut_ekranu__648_
Źródło: Bodil40 na YouTube

Ciężarówki Siorb możesz znaleźć na całej mapie - stoją na drogach. Zadanie możesz jednak wykonać, poruszając się jedynie w obrębie fabryki. Wystarczy, że zniszczysz 10 obiektów - niekoniecznie w czasie jednej rozgrywki.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami