Resident Evil 3 - cena i preorder

Premiera 3 kwietnia.

Resident Evil 3, czyli kolejny pełnoprawny remake klasyka od Capcomu, zadebiutuje już 3 kwietnia. Gra przypomina RE 2 - zmodernizowano więć każdy aspekt rozgrywki i oprawy graficznej, dostosowując produkcję do nowoczesnych standardów.

Gra jest dostępna do kupienia na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej oferty przedpremierowe w wybranych sklepach i szczegóły prezentów za preorder.

reban

PC

PS4

Xbox One

Za zamówienie przedpremierowe otrzymamy skórki postaci z klasycznym wyglądem - strojem dla Jill i fryzurą Carlosa.

rep

Remake Resident Evil 3 to całkowicie odnowiona gra, choć z zachowanym klimatem, lokacjami, bohaterami i fabułą (nie licząc drobnych różnic). Gra powstała na tym samym silniku, co poprzedni remake.

Wydarzenia rozgrywają się w godzinach poprzedzających historię Resident Evil 2 oraz zaraz po nich. Główną bohaterką jest Jill Valentine, członkini S.T.A.R.S. Dziewczyna ucieka z miasta opanowanego przez nieumarłych oraz przed potężnym mutantem Nemezis.

Do gry dołączono też tryb multiplayer o nazwie Resistance. To asymetryczna rozgrywka, w której czterech graczy zmierzy się z piątym. Tzw. Mastermind przyzywa przeciwników na mapie, stawia pułapki, blokuje drzwi, a ponadto może nawet wcielić się w silnego wroga.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Hideo Kojima planuje kilka nowych projektów - w tym jedną dużą grę

Chce zająć się też mniejszymi tytułami oraz... mangą?

Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Powstają dwie nowe gry Silent Hill - nieoficjalne informacje

Reboot serii i produkcja w stylu Telltale?

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami