Resident Evil 3 - cena i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Resident Evil 3, czyli kolejny pełnoprawny remake klasycznego horroru, debiutuje już dziś. Gra przypomina RE2 - zmodernizowano więc każdy aspekt rozgrywki i oprawy graficznej, dostosowując produkcję do nowoczesnych standardów.

Gra jest dostępna do kupienia na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej oferty w wybranych sklepach.

reban

PC

PS4

Xbox One

Remake Resident Evil 3 to całkowicie odnowiona gra, choć z zachowanym klimatem, lokacjami, bohaterami i fabułą (nie licząc drobnych różnic). Gra powstała na tym samym silniku, co poprzedni remake.

Wydarzenia rozgrywają się w godzinach poprzedzających historię Resident Evil 2 oraz zaraz po nich. Główną bohaterką jest Jill Valentine, członkini S.T.A.R.S. Dziewczyna ucieka z miasta opanowanego przez nieumarłych oraz przed potężnym mutantem Nemezis.

Do gry dołączono też tryb multiplayer o nazwie Resistance. To asymetryczna rozgrywka, w której czterech graczy zmierzy się z piątym. Tzw. Mastermind przyzywa przeciwników na mapie, stawia pułapki, blokuje drzwi, a ponadto może nawet wcielić się w silnego wroga.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami