Might & Magic: Chess Royale to gra w stylu Dota Underlords - premiera 30 stycznia

Automatyczne szachy.

Ubisoft ujawnił datę premiery Might & Magic: Chess Royale - darmowa gra zadebiutuje 30 stycznia na PC oraz urządzeniach mobilnych z iOS i Android.

Produkcja jest przedstawicielem gatunku autobattlerów (zwanego też auto chess), który reprezentowany jest na przykład przez cieszące się dużym zainteresowaniem Dota Underlords i Teamfight Tactics.

might_chess
Potyczki rozegrają się na planszy przypominającej szachownicę

Tak jak w wymienionych tytułach, starcia - toczące się na planszach przypominających szachnowicę - rozegrają się automatycznie. Gracz nie będzie miał bezpośredniego wpływu na przebieg potyczki: rola użytkownika ograniczy się do umieszczenia odpowiednich podkomendnych na polu bitwy.

W grze Ubisoftu do wyboru pojawi się większość jednostek i bohaterów z uniwersum Might & Magic. Każda wyróżni się unikalnymi dla siebie umiejętnościami - twórcy podkreślają, że kluczem do sukcesu jest dobranie takich żołnierzy, by poradzili sobie z drużyną przeciwnika.

Deweloperzy podzielą starcia na rundy, a poszczególne pojedynki potrwają nie więcej niż 10 minut. Nowością niespotykaną w innych tego typu produkcjach są zmagania przeznaczone dla maksymalnie 100 osób w stylu battle royale. Gracze zmierzą się z innymi rywalami w serii potyczek 1 na 1 - wygra użytkownik, którego grupa ostatnia zostanie przy życiu.

Might & Magic: Chess Royale wykorzysta model Free to Play. To oznacza, że zagramy za darmo, ale nie zabraknie opcjonalnych transakcji cyfrowych.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami