Marvel's Avengers zadebiutuje dopiero we wrześniu - premiera przełożona

Z wiosny na jesień.

Marvel's Avengers od studia Crystal Dynamics ukaże się dopiero 4 września, a nie - jak planowano pierwotnie - 15 maja. Square Enix ogłosiło dziś przesunięcie premiery.

„Naszą ambicją od zawsze było stworzenie idealnej gry z Avengers. By osiągnąć ten cel, podjęliśmy trudną decyzję przełożenia premiery” - napisali deweloperzy na oficjalnej stronie projektu.

„Poświęcimy ten dodatkowy czas produkcyjny, by skupić się na dopracowaniu szczegółów i zadbaniu o najwyższą jakość, której fani oczekują i na którą zasługują”.

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji, w której możemy wcielać się w różnych Avengersów - Iron Mana, Hulka, Ant-Mana czy Ms. Marvel. Twórcy inspirują się przede wszystkim komiksami, a nie filmową serią od Marvel Studios.

MSMarvel
W grze znajdą się też postacie nieznane (jeszcze) z filmów, jak choćby Ms. Marvel

Produkcja ma także charakter gry-usługi, co oznacza, że projektowana jest z myślą o długim utrzymaniu uwagi graczy poprzez różnego rodzaju wyzwania i trudne misje dostępne już po zakończeniu wątku fabularnego.

Po premierze tytuł ma być wspierany przez wiele miesięcy czy nawet lat, a gracze mogą liczyć na darmowe dodatki w postaci nowych bohaterów i zadań.

Źródło: Crystal Dynamics

Następnie: Gitara z autografem Keanu Reevesa i inne prezenty dla wieloletnich pracowników CD Projektu

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami